Beykoz da Brunch Mekanları

Beykoz da brunch mekanları denince akla gelen ilk yerlerden biri de Taşlıhan Restaurant dır.Çevresinde bulunan doğal güzellikler ve boğaz manzarası eşliğinde kahvaltınızın keyfini yaşayabilirsiniz.

Anadolu yakası brunch mekanları içerisinde Taşlıhan Restaurant uygun fiyatı ile brunch müdavimlerine güzel olanaklar sunmaktadır.

Zengin brunch çeşidi ile Anadolu yakasında bulunan  Taşlıhan Restaurant 7 yıldır faaliyet göstermekte olup  geniş kitlelere ulaşmakta ve misafirlerine uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır.Anadolu yakası kahvaltı mekanları açısından oldukça geniş yelpazeli ve çeşitlilik sunmaktadır.

Fırsat sitelerindede yer alan Taşlıhan Restaurant brunch mekanları internet üzerinden rahatlıkla mekan tespit edilerek kullanıcılara sunulmuş ve özel fiyatlar içeren oldukça revaçta olan bir hizmet ağıdır

.Haftasonları özellikle bir gelenek olan dışarda bir mekanda kahvaltı yapma tercihi her geçen gün daha da yükselen bir trend olarak karşımıza çıkmaktadır.Günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltı geniş bahçesi,doğa ve deniz manzaralı masalarıyla sessiz sakin bir ortam içerisinde sizleri bu güzel deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Taşlıhan Restaurant anadolu yakasının güzide bölgelerinden Beykoz lokasyonunda bulunup misafirlerine boğaz manzarası eşliğinde kahvaltı yapma fırsatını sunmaktadır.

Anadolu yakasında boğaz manzarası ile güçlü bir brunch mekanı olan Taşlıhan Restaurant oldukça popüler olup zengin açık büfe kahvaltısı ve kaliteli ürünleriyle misafirlerine boğazın son bekçisi olan Anadolu Fenerinde keyifli bir kahvaltıya davet ediyor.

Anadolu Fenerinde bulunan Taşlıhan Restaurant bölgede açık büfe kahvaltı konseptinin lideri konumunda olup geniş bahçesi ve eşsiz boğaz manzarası ile misafirlerine huzur dolu bir haftasonu kahvaltısı geçirmeleri için sizleri bekliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın