Boğazda Kahvaltı Fırsatları

Boğazda kahvaltı fırsatları Taşlıhan Restaurant farkıyla hafta içi serpme kahvaltı olarak hafta sonu ise açık büfe şeklinde hizmet sunarak misafirlerine unutulmaz lezzetler yaşatıyor.Haftanın yorgunluğunu Taşlıhan Restaurant da atabilir bol ve leziz  ürün çeşidi ile kahvaltı fırsatlarımızı çeşitli fırsat sitelerinden yararlanarak erişebilirsiniz.

Boğazda kahvaltı keyfini İstanbul un gizli bahçesi Taşlıhan Restaurant ın boğaz manzaralı otantik bahçesinde sevdiklerinizle keyifli bir molaya davet ediyoruz.

Kahvaltı fırsatları misafirlerin son zamanlarda en popüler araştırma yaptıkları arama unsurlarından olmak da ve uygun fiyat ile kaliteli kahvaltı mekanlarının bir arada olduğu platform olmuştur.

Taşlıhan Restaurant boğazda kahvaltı fırsatları içerisinde önemli bir yer almış olup ürün,fiyat denge orantısını göz önünde bulundurarak misafirlerine boğazın eşsiz manzarası eşliğinde uygun fiyatı ile hizmet vermektedir.

Hafta sonu açık büfe kahvaltı şeklinde hafta içi ise serpme kahvaltı şeklinde misafirlerine hizmet vermektedir.09,30-14,00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti verilmektedir.Boğazın son bekçisi Anadolu Feneri köyünde bulunan Taşlıhan  Restaurant misafirlerine yılın 4 mevsimi kapılarını açıyor.

Boğazda kahvaltı fırsatları denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan Taşlıhan Restaurant yaz aylarında boğaz manzaralı bahçesinde misafirlerine ev sahipliği yapmakta olup kış sezonlarında ise şömineli ve sobalı 3 farklı salonu ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Anadolu Feneri köyünün tek büyük tesisi olan Taşlıhan Butik Otel & Restaurant aynı zamanda bu bölgedeki tek konaklama tesisi olarak hizmet vermektedir.Dilerseniz boğazda kahvaltı fırsatı yapma şansını bulabilir dilerseniz boğaz manzaralı odalarımızda konaklama imkanını yaşayabilirsiniz.

Kahvaltı günün en önemli öğünü olarak bilinmekde olup bu öğünü boğaz manzarası eşliğinde yaşamanız için sizleri Taşlıhan Butik Otel & Restauranta davet ediyoruz.

Boğazda kahvaltı fırsatlarını bulabileceğiniz fırsat siteleri ile işbirliği içerisinde olan Taşlıhan Restaurant Grupanya,Yakala Co,Fırsat Bu Fırsat,Fırsat Me,Grupfoni gibi çeşitli sitelerle yılın bazı bölümlerinde misafirlerine indirimli fiyatlar uygulamaktadır.