Boğaz da Serpme Kahvaltı Mekanları

Boğazda serpme kahvaltı mekanları arasında bulunan Taşlıhan Restaurant hafta içi serpme kahvaltı, haftasonu açık büfe kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir.

Hızlı servisi,lezzetli ürünleriyle Taşlıhan Restaurant sizleri keyif alabileceğiniz bir kahvaltıya davet ediyor.

Geniş bahçesi ile doğa içerisindeki lokasyonuyla misafirlerine hem iyi fiyat hemde kaliteli ürün doğru hizmet politikasını göz önünde bulundurarak boğaz da serpme kahvaltı mekanları arasında güzel bir yer almıştır.

Boğazda serpme kahvaltı mekanı denince akla ilk gelen ögelerden biri deniz manzarası ve ferah bir ortam gelmektedir.Ürün ve servis kalitesi de bu doğrultuda iyi bir dengedeyse doğru bir hizmete ulaşılmış olmaktadır.

Taşlıhan Restaurant boğaz da haftaiçi serpme kahvaltı sunmakta olup haftasonu açık büfe kahvaltının bitişi sonrasında gelindiğinde misafirlerine kahvaltı hizmetine serpme kahvaltı olarak devam etmektedir.

Anadolu Fenerinde kahvaltı mekanı olarak bölgede oldukça güçlü bir konumda olan Taşlıhan Restaurant misafirlerine bu lokasyondaki en iyi alternatif tercihleri arasındadır.

Boğazda serpme kahvaltı keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz mekanda yürüyüş yapılacak ve keşfedilecek çevrede oldukça güzel noktalarda mevcut.

Boğazın son bekçisi Anadolu Fenerinde, İstanbul un  gizli bahçesi Taşlıhan Restaurant da serpme kahvaltı keyfi deneyimine sizleri davet ediyor.