TAŞLIHAN BUTİK OTEL & RESTURANT EVLİLİK TEKLİFİ ÖNERİLERİ

Evlilik teklifi önerileri,Hayatınızın en özel ve önemli gününde teklif alabileceğiniz, aklınızda sınırlı sayıda kişi ve yerler vardır. Taşlıhan Butik Otel & Restaurant, Evlilik teklifi önerileri için, bilgi ve tecrübesini sizin özel isteklerinizle harmanlayarak sizlere unutulmaz bir evlilik teklifi  yapmak için tüm ayrıntıları düşünmektedir.Evlilik teklifi önerilerinde ön önemli hususlardan biri mekan seçimidir.Bununla beraber romantik bir ortam olması ve kaliteli bir hizmet önemli diğer hususlar içerisinde olup bu günün önemini bilen bir işletme anlayışı ile size özel evlilik teklifi organizasyonunu Taşlıhan Butik Otel & Restaurant  sizlere unutulmaz bir hizmet  sunmaktadır.

Taşlıhan Butik Otel & Restaurant Evlilik teklifi önerilerin de sizlere birçok seçim hakkı sunmaktadır. Organizasyon içerisinde yer alan, yürüme yoları, masa süslemesi,havai fişek gösterisi, gelin adayı için sunulacak çiçeğin hazırlanması,tekli esnasın da çalınacak müziğe kadar herşey düşünülmektedir. Masa süslemesin de kullanılan, masa çiçeği, mumlar, gül yaprakları, ve değerli taşlarla donatılmış masanız da otururken kendinizi özel hissedeceksiniz. Giriş bölümü yapıldıktan sonra Taşlıhan Restaurant’ın leziz yemeklerini yiyeceksiniz. Tüm bunlar olurken organizasyon şefi tarafından devamlı takip halinde olacaksınız,bu yüzden herhangi bir şeyin yolunda gitmemesi gibi bir olasılığı, kafanızdan rahatlıkla atabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Önerileri arasında yer video çekimi, teklif esnasında sizlerin bu özel anınızı ölümsüzleştirmek amacıyla yine sizlere sunulmaktadır. Evlilik Teklifi Öneriler için,Taşlıhan Butik Otel & Restaurant ‘ın sizlere verdiği hummalı ve özel çalışmanın karşılığını ise çok cazip fiyatlara alabileceksiniz. Önceliği müşteri memnuniyyeti olan Taşlıhan Restaurant hayallerinizi süslemek için sizin yanınızda.Taşlıhan Restaurant sizlere sunmuş olduğu bu hizmetten memnuniyyet duymakla birlikte sizleri de bu mutlu aile toplomuz arasında görmek isteriz.Evlilik Teklifi Önerileri için,Taşlıhan Restaurat’ a uğramadan geçmemenizi öneririz.

Evlilik Teklifi Önerileri için vaz geçilmez bir mekan olan tesisimiz, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na 61 kilometre uzaklıkta yer alıp, Beykoz merkeze de 14 kilometre uzaklıktadır. Tesisimiz de Bay&Bayan mescit, çocuk oyun alanı, ücretsiz otopark ve Wi-Fi bulunmaktadır.Muhafazakar Balayı Otelleri arasında İstanbulda  yer alan tesisimiz, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na 61 kilometre uzaklıkta yer alıp, Beykoz merkeze de 14 kilometre uzaklıktadır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın