Beykozda konaklama yerleri içerisinde Taşlıhan butik Otel özellikle aile ve çocuklu misafirler için tercih edilebilecek aile dostu bir butik oteldir.Taşlıhan Butik Otel alternatif süit ve standart oda içerikleriyle misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

Standart,saunalı oda ve sauna&jakuzili suit odalarıyla misafirlerine 3 oda tipi alternatifi sunan Taşlıhan Butik Otel geniş ve boğaz manzaralı odalarının yanında konforlu ve keyifli bir tatilin kapılarını aralamaktadır.Taşlıhan Butik Otel de yalnızca 7 oda mevcut olup temizlik ve konfor ve kişiye özel hizmet ön plana alınmıştır.

Beykoz da konaklama yerleri arasında butik hizmet öncülerinden biri olan Taşlıhan Butik Otel müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır.Sahile yürüme mesafesinde olup köy içi de aynı şekilde yürüme mesafesindedir.

Ulaşım olarak aracı olmayanlar için Kavacık merkezden 15 d otobüsleri ile anadolu feneri köyüne gelinebilmektedir.Dilerseniz Beykoz danda yine aynı otobüslere binip otobüsün son durağında inerek otele 3 dk yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Beykoz da konaklama yerleri arasında güçlü bir alternatif olan Taşlıhan Butik Otel boğaz manzarası ve doğa manzarası eşliğinde misafirlerine kafa dinleyebilecekleri ve şehrin karmaşasından kurtulup keyifli bir mola vermeleri için olanak sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın