Tatil yapmak artık sadece deniz, kum ve güneş olmaktan uzaklaşmaya başladı. Tatilciler bunların yanında kaldıkları otelden ve gittikleri yerlerden daha fazla şey bekliyorlar. Otel tercihlerini yaparken sadece gece uyunacak yer olarak bakmıyorlar. Otelin mimarisi, dekorasyonu, tasarımı, işletmecilerin samimiyeti ve kaliteye verdikleri önem, bahçe peyzajları gibi pek çok özellikler ön planda.

Son yılların en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden küçük ve butik oteller, artık sadece sakin ve kişiye özel hizmet anlayışları ile tercih edilmiyor. Mimarileri, dekorasyonları, konaklamaya farklı tarzdaki yaklaşımları ve sundukları deneyimler ile de tatilcilerin ilgisini çekiyor. Farklı beğenideki tatilcilerin tercih ettiği konsept butik ve küçük otellerin sayısı giderek artıyor. Dünyada pek çok örneği bulunan konsept butik oteller, ülkemizde de bu hedef kitlelerin tercihleri arasında ilk sıralara yükseliyor. Otellerin mimarileri yanında hemen hepsinin kendine özgü bir hikâyesi ve geçmişi de bulunuyor genellikle. Butik oteller, misafirlerine kendi evindeymiş gibi hizmet sunmanın yanında onları her açıdan ilgisini çekmeyi de başarıyor böylece.

Butik otellerin en başında gelen Taşlıhan ise çok farklı konsept odalarıyla karşımıza çıkıyor. Boğaz manzarası ve doğa içerisinde ki yeriyle sizleri etkileyen bu mekanda odalarında ki sauna , jakuzisi sizlerin muhteşem haftasonu geçirmenizi sağlayacak özellikle haftasonu açık büfe kahvaltısında sınır yok. Hafta içi serpme kahvaltısıda mevcut…

En ekonomik butik otel  arayışınız varsa Taşlıhan doğru adres hepinizi Taşlıhana bekliyoruz….

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın