İstanbul’un çok tercih edilen mekanı Taşlıhan doğum gününde de çok keyifli. Kutlamanın ahengi hiç düşmüyor. Mutfağının lezzetleri, otantik yapısı boğaz manzarasıyla  Doğum günü pastanız gelirken kalabalığın içindeki en özel kişi siz olacaksınız!

Anadolu Yakası’nın en güzel manzaralarından birine sahip. Romantik ve keyifli bir doğum günü kutlaması için sizlere bir de sürpriz var.Muhteşem masa süslemesi de mevcut Pastanız siz istediğiniz zaman geliyor ve servis ediliyor. Sürpriz kutlamalarda size çok yardımcı olunuyor. Romantik bir gece kadar ailece yapılacak kutlamalar için de çok uygun. Size özel ayrılan masalarda keyifli sohbetler eşliğinde en özel gününüzü kutlayabilirsiniz!

Ağaçlıklar arasındaki yeşil alan anlamına geliyor. Bu mekanın ruhu özgün ve huzurlu. Bu özel günü yaşamak isteyenler için keşfedilmeyi bekleyen bir adres. Bizse yeni yaşın ilk gününü muhteşem orginazasyon eşliğinde çıkarmanızı istiyoruz.  Eğer yanımda ailem de olsun derseniz, aile kutlamaları için en huzurlu adreslerden.

Rezervasyon için bizi arayın…..

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın