İstanbul da uygun balayı otelleri arasında yer alan Taşlıhan otel misafirlerine lüks ve konfor ile uygun fiyat politikasını harmanlayarak misafirlerine İstanbul da Uygun Balayı Otelini  sunmaktadır. İstanbul da uygun balayı otelleri arasında bulunan Taşlıhan Otel,aile oteli konseptinin İstanbul daki öncülerindendir.

İstanbulda uygun balayı oteli denince akla gelen ve kuvvetli bir alternatif olan Taşlıhan Butik Otel Sauna ve Jakuzili süit odaları ile boğaz manzaralı lokasyonuyla balayı çiftlerinin vazgeçilmez mekanı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Taşlıhan Butik Otel&Restaurant İstanbul da uygun balayı oteli olarak kendine önemli bir misyon üstlenmiş olup VIP hizmet öncelikleriyle misafirlerine en üst seviyede sunumunu yapmayı hedef haline getirmektedir.Taşlıhan Butik otel sizler için bu özel gününüz de hayallerinizi süsleyecek seçkin mekanlardan birisidir.Önceliğimiz müşteri memnuniyyeti olan müessesemiz de İstanbul da Uygun balayı Otellerinde aradığınız hizmeti fazlasıyla bulabilirsiniz.

İstanbul da Uygun Balayı Otellerin den biri olan Taşlıhan Butik Otel&Restaurant bulunduğu bölge itibariyle balık tutmak,doğa yürüyüşü ve bisiklet turlarına çıkmak için mükemmel bir başlangıç noktası niteliğindedir.Plaj’a 3 dakikalık yürüme mesafesinde olup denize girme imkanınız da bulunmaktadır.

Tesisimimiz,İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na 61 kilometre,Beykoz merkeze ise 14 kilometre uzaklıktadır.Bünyesin de ücretsiz otopark ve Wi-Fi bulunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın