Her toplumun yemek kültürü farklıdır, insan ilişkileri farklı şekillenir. Kimi kültürlerde insanlar akşam yemeğinde buluşur, kahvaltı bir öğün bile sayılmaz. Kahvaltı bir dilim reçelli ekmek ve kahvedir. Yurt dışına çıkarsanız kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar bulmanız bile zordur. Halbuki İstanbul’daki kahvaltı mekanları bizim esas buluşma noktamızdır.

 

Biz en yakın dostlarla haftasonu kahvaltı için buluşuruz, açlıktan menüdeki her şeyi söylemek ister biri, diğeri onu durdurur. Kahvaltı üstüne içilen Türk kahvesinden önce fal bakan olup olmadığı sorulur. Hafta içi olan şeyler konuşulur ve sonra yavaşça tüm dertler unutulur.

 

İstanbul’daki kahvaltı mekanları kültürümüzdeki yerleriyle çok özel olsalar da Taşlıhan Restaurant’ta kahvaltının bir başka özel olduğunu göreceksiniz. Çünkü Taşlıhan Restaurant size hem harika bir kahvaltı, hem boğaz manzarası, hem de ağaçlar arasında olmanın tadını sağlayabilen yegane mekanlardandır. En güzel kahvaltı deneyimini sunan restaurantımıza gelin ve kahvaltının tadını çıkarın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın